Szanuję prywatność użytkowników serwisu bhagavadgita.pl i zależy mi na tym, aby każdy, kto odwiedza tę witrynę, dokładnie wiedział, jak może chronić swoją prywatność – dlatego zachęcam wszystkich do zapoznania się z poniższą Polityką Prywatności.

Korzystając z serwisu bhagavadgita.pl akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Zdaję sobie sprawę, że ponoszę odpowiedzialność za ochronę danych użytkowników serwisu dlatego przestrzegam ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) oraz dyrektywy GDPR (RODO) z 27 kwietnia 2016 r.

Kwestie bezpieczeństwa traktuję niezwykle poważnie i dokładam wszelkich starań, aby chronić serwis bhagavadgita.pl przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Korzystam z usług wiarygodnych firm hostingowych (bluehost.com i home.pl), które gwarantują bezpieczeństwo danych stosując m.in. firewall, urządzenia zabezpieczające serwery, urządzenia szyfrujące oraz fizyczne środki bezpieczeństwa.

Osoby zamawiające newsletter podają adres skrzynki mailowej, na którą chcą otrzymywać zamówione teksty. Adresy mailowe są przechowywane w zabezpieczonej bazie danych znajdującej się na serwerach firmy hostingowej bluehost.com. Na żądanie użytkownika jego adres mailowy jest natychmiast usuwany z bazy danych.

Administratorem strony i operatorem danych osobowych jest właściciel serwisu bhagavadgita.pl (Igor Cybulski).

Hosting oraz łącze telekomunikacyjne dla serwisu bhagavadgita.pl zapewnia zewnętrzny operator (home.pl).

Realizując podstawową ideę Internetu umieszczam w serwisie bhagavadgita.pl linki do innych stron www, nie odpowiadam jednak za politykę prywatności prowadzoną na tamtych witrynach. Po przejściu do innego serwisu należy zapoznać się z obowiązującymi tam zasadami.

Jeśli zmienią się zasady Polityki Prywatności obowiązującej w serwisie bhagavadgita.pl, pojawią się odpowiednie modyfikacje na tej stronie.